Nasi Partnerzy

 • PZUPowszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna jest macierzystą firmą wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU. PZU SA działa w sektorze ubezpieczeń majątkowych oraz osobowych i jest najstarszą, najbardziej doświadczoną, a zarazem największą firmą ubezpieczeniową, zarówno pod względem wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek, jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów.
 • WartaTowarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A. działa na polskim rynku od 1920 roku. Jest jedną z największych firm ubezpieczeniowych w Polsce. Potwierdzeniem mocnej pozycji biznesowej WARTY i jej ważnej roli w działalności ubezpieczeniowej dla Grupy KBC w Europie Środkowo - Wschodniej jest m.in. przyznana przez agencję Standard&Poor's wysoka ocena ratingowa A-.
 • GothaerGothaer Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. to firma, która powstała z przekształcenia Polskiego Towarzystwa Ubezpieczeń - obecnego na polskim rynku od ponad 20 lat.
 • COMPENSACompensa TU S.A. Vienna Insurance Group działa na polskim rynku od 1990 roku. Spółka należy do austriackiej grupy Vienna Insurance Group, wiodącego ubezpieczyciela w Europie Środkowo-Wschodniej
 • INTER RISKSpółka otrzymała pozwolenie na prowadzenie działalności ubezpieczeniowej w 1993 roku, jako Szkolne Towarzystwo Ubezpieczeniowe STU SA. Pierwsze polisy wystawiła rok późnej.
 • TUZ TUWTUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych- Posiada wyłącznie polski kapitał. Jest obecny na terenie całego kraju. Posiada dobrze rozwiniętą sieć sprzedaży. Towarzystwo działa za pośrednictwem 13 oddziałów i przedstawicielstw, a blisko 1000 pośredników i osób wykonujących czynności agencyjne zawierających umowy ubezpieczenia na rzecz Towarzystwa.
 • HDI AsekuracjaHDI Asekuracja Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. prowadzi działalność ubezpieczeniową na rynku polskim od ponad 20 lat w zakresie ubezpieczeń majątkowych i osobowych. 30 czerwca 2010 r. nastapiło formalne połączenie Spółki z HDI-Gerling Polska TU S.A. Właścicielem 100% akcji skonsolidowanej Spółki jest HDI-Gerling International Holding AG z siedzibą w Hanowerze (Niemcy)
 • AllianzAllianz Polska jest dziś jedną z najszybciej rozwijających się grup w sektorze ubezpieczeniowo-finansowym świadczącą kompleksowe usługi - od 2008 r. również bankowe - ponad 2 milionom klientów indywidualnych i korporacyjnych.
 • GENERALIGenerali to jedna z największych grup ubezpieczeniowych w Europie oraz lider w segmencie ubezpieczeń życiowych.
 • PZMPolski Związek Motorowy Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group rozpoczęło działalność na polskim rynku w grudniu 1999 roku.
  Vienna Insurance Group jest wiodącym austriackim koncernem ubezpieczeniowym w Europie Środkowej i Wschodniej
 • UNIQAUNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA działa na polskim rynku od 1990 r.

  Początkowo spółka funkcjonowała pod nazwą ZUiR POLONIA SA. W 2001 r. większościowy pakiet akcji POLONII został objęty przez austriacki holding ubezpieczeniowy UNIQA Group Austria, a w 2003 r. spółka zmieniła nazwę na UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń SA.
 • HESTIASopockie Towarzystwo Ubezpieczeń Ergo Hestia SA jest jednym z czołowych Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce.